Kullanım Şartları

Sözleşmeli Personel isimli şu an içinde bulunduğunuz web sitesi yöneticiler tarafından yönetilmektedir.

Sözleşmeli Personel isimli bu web sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

(içerik)

Sozlesmelipersonel.net’de bulunan içerikler yöneticiler ve üyeler tarafından Sozlesmelipersonel.net web sitesi için oluşturulmuştur.

Her hakkı saklıdır.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini alıntı yaptığınız yazının altına, yerleştirip alıntı yaptığınızı kanıtlamanız ve emeğe saygı göstermek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

örn; Bu yazı Sozlesmelipersonel.net’den alınmıştır.


Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları, uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat eserleri kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

(yorumlar)

Sozlesmelipersonel.net’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız: Sözleşmeli Personele gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Sozlesmelipersonel.net genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

(iletişim)

Sözleşmeli Personel'e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Sozlesmelipersonel.net'de uygulanan bu gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasında bulunan forumu kullanarak ya da iletisim(@)Sozlesmelipersonel.net adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.