2022 lisans kpss kopya yayın

Kpss 2022'de Kopya İddiası! Yediiklim Yayınları İle Aynı Sorular Çıktı! Kpss Soruları Çalındı İddiası...

 yediiklim yayınları

YEDİİKLİM YAYINCILIK KİMİN? KPSS Yediiklim Yayınları Soruları Kopya Mı?

2022 KPSS soruları ile ilgili kopya iddiası gündemi sarsmaya devam ederken iddiaların ortasında yayıncılık Yediiklim de adaylar ve milyonlarca kişi tarafından araştırılıyor. KPSS Yediiklim yayınlarının daha önceden hazırladığı ve Youtube videolarında paylaştığı söylenen çok sayıda sorunun KPSS 2022 sorularıyla birebir olduğu öne sürülüyor. Bu iddiaların ardından Yediiklim yayınları kimin, Yediiklim sahibi kim araştırmaları yapılıyor.


Yediiklim yayıncılık kimin sorusu KPSS sorularının kopya olduğu iddiasının ardından sorgulanıyor. 31 Temmuz 2022 pazar günü gerçekleşen KPSS Lisans sınavında çıkan soruların büyük bir bölümünün Yediiklim Yayıncılık'ın çok önceden YouTube videosunda yer alan sorularla aynı olduğu iddiası gündemi de karıştırdı. Henüz konuya ilişkin Yediiklim Yayıncılık ve ÖSYM tarafından resmi bir açıklama gelmezken Yediiklim Yayıncılık sahibi araştırılıyor. İşte KPSS yediiklim yayıncılık iddiası ve detayları…


YEDİİKLİM YAYINCILIK KİMİN?


KPSS'deki kopya soru iddiasıyla gündeme gelen Yediiklim Yayıncılık'ın internet sitesinde hakkımızdaki bölümünü sizler için detaylandırdık.


yediiklim kpss,kpss soruları çalındı,Yediiklim Yayınları,kpss soruları çalındı mı 2022

2003 senesinde yola koyulduğumuz yayıncılık yaşantımıza ilk olarak dergilerimizle adım attık. Yediiklim ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha yükseklere ve daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edindik.


yediiklim kpss,kpss soruları çalındı,Yediiklim Yayınları,kpss soruları çalındı mı 2022

Yenilikçi ve birliktelik ruhuyla Yediiklim dershaneleri ve yayınları olarak sizlerle birlikte yola çıktık. Yedi ayrı bölgeden, yedi ayrı iklimden beslenerek farklılıkların zenginlik olduğu düşüncesiyle bir senteze ulaşarak yurdumuz coğrafyasının yedi bölgesinde insan odaklı olmayı ve adaylarımızın hedeflerine giden yolda onlara yol arkadaşı olmayı amaç edindik. Bünyemizde siz değerli öğrencilerimiz sayesinde her rengi ve her iklimi taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.


yediiklim kpss,kpss soruları çalındı,Yediiklim Yayınları,kpss soruları çalındı mı 2022

On yılı aşkın bir süredir siz değerli öğrencilerimizin ihtiyaç ve tercihlerini göz önünde bulundurarak yayın yelpazemizi genişlettik. KPSS, ALES, YDS, SPK, GYS, İŞ GÜVENLİĞİ, POLİS AKADEMİSİ, JANA yayınlarımız her gün yeni fikirlerle, yeni alanlara yönelerek tüm heyecanıyla artarak devam etmektedir. Başarılarınızı sizlerle birlikte yürekten kutlamak için sloganımızı değiştirmiyoruz.


yediiklim kpss,kpss soruları çalındı,Yediiklim Yayınları,kpss soruları çalındı mı 2022