2022 5g telefonlar

2022'de Satın Alınacak En İyi 5G Telefonlar

5g telefo fiyatları

2022'de Satın Alınacak En İyi 5G Telefonlar


İPhone 13  serisi,  Samsung'un Galaxy S22 serisi ve Google'ın kendi Pixel 6'sı dahil olmak üzere en iyi telefonlar,   çok yüksek fiyatları göz önüne alındığında beklediğiniz gibi en son süper hızlı 5G veri hızlarını destekler. Ancak bu ışık hızındaki ağlara erişmenizi sağlayan sadece pahalı, seçkin telefonlar değil. Samsung, OnePlus ve Motorola'dan 5G bağlantısı sunan birçok bütçe dostu seçenek var ve Apple'ın en ucuz iPhone SE'si bile 5G özelliklidir.


Tamamen 4G'nin yerini almayacak olsa  da 5G, yeni nesil mobil bağlantıdır. 5G hızlı çalışır ve  dronlar, kendi kendini süren arabalar ve nesnelerin interneti dahil olmak üzere birçok sektör  yükseltilmiş ağdan yararlanabilir. ABD, Birleşik Krallık ve daha geniş dünya genelinde büyümesi hızlı oldu, ancak henüz her yerde değil, bu nedenle nakit para harcamadan önce bölgenizde 5G kapsamının mevcut olduğundan veya en azından yakında geleceğinden emin olun.


5G özellikli bir 5G telefonun 4G ağında (daha düşük hızlarda da olsa) normal şekilde çalışacağını unutmayın, bu nedenle 5G bölgesinde olmasanız bile S22 Ultra gibi 5G telefon satın almaktan korkmayın. Kendinizi geleceğe hazırlamak iyi bir uygulamadır; Şu anda bir 5G bölgesinde olmayabilirsiniz, ancak üç yıl içinde bölgenize 5G gelebilir veya telefonunuz elinizde olur, bu yüzden en azından geldiğinde bundan yararlanmaya hazır olursunuz.


Ancak şu anda her büyük telefon üreticisi tarafından sunulan 5G telefonlarla, hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bulmak zor olabilir. Sıkı çalışmanın bir kısmını yaptık ve şu anda satın alabileceğiniz en iyi 5G özellikli telefonlarımızın listesini bir araya getirdik.


iphone 13 fiyatı

Apple iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max


Apple, geçen Eylül ayında tümü 5G telefon olan dört iPhone'u tanıttı. A15 Bionic işlemciye ve çift arka kameraya sahip iPhone 13 serisi var. Daha küçük ve daha ucuz bir şey arıyorsanız  iPhone 13 Mini  , 5G özellikli bir telefon için en iyi seçiminizdir. Daha premium bir şey istiyorsanız,  iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max daha fazla özellikle donatılmıştır.


google pixel 6 pro

Google Pixel 6 Pro ve Pixel 6


Google Pixel 6 Pro, çok fazla değer içerirken rakiplerinin fiyatını düşürür. Amiral gemisi kamera kurulumu, yeni AI özellikleri, net bir ekran ve ayırt edici bir tasarım ile birlikte gelir. Hala amiral gemisi kameraları ve büyük bir ekranı destekleyen alt uç Pixel 6'yı almalısınız.


samsung s22 ultra fiyatı

Samsung Galaxy S22 Ultra


Galaxy S22 Ultra, Samsung'un şu anda ürettiği en iyi telefon ve seçkin bir amiral gemisi telefondan beklediğiniz her şeyi bir araya getiriyor. Büyük, canlı bir ekranı ve inanılmaz bir arka kamera kurulumu var (gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir yakınlaştırma lensi dahil). Kesinlikle güçle dolu. Bu Android telefon ucuza gelmiyor, ancak bir Android telefonda en iyinin en iyisini arıyorsanız, gidilecek 5G telefondur.


iphone se fiyatı

Apple iPhone SE (2022)


iPhone SE, Apple'ın ürettiği en ucuz telefon olabilir, ancak yine de süper hızlı 5G ile birlikte gelir. Çok daha pahalı iPhone 13 Pro'nun kamera becerisinden yoksun olsa da, en son iOS 15 yazılımını çalıştırır ve üst düzey modellerde bulunan aynı işlemciyi kullanır, bu da onu günlük kullanım ve hafif oyunlar için harika bir telefon haline getirir.


samsung a53 fiyatı

Samsung Galaxy A53 5G


Samsung'un yeni  Galaxy A53 5G'sinin  fiyat için sunabileceği çok şey var. 6,5 inçlik geniş ekranı, geniş, ultra geniş ve makro çekimler için kameralı kamerası ve uzun pil ömrü vardır. Galaxy A53 5G'nin en az dört nesil Android güncellemesi alması garanti ediliyor. 5G'nin üç  çeşidini de destekler : 6GHz altı, C-bandı ve milimetre dalgası vardır.


samsung z flip fiyatı

Samsung Galaxy Z Flip 3


Katlanabilir çılgınlığa girmek ister misiniz? Samsung Galaxy Z Flip 3, alınması gereken telefon. Amiral gemisi performansı, iyi kameralar ve iyi bir pil ömrü sunar - hepsi gerçekten harika görünen küçük bir pakette toplanmıştır.


oneplus 10 pro fiyatı

OnePlus 10 Pro


OnePlus 10 Pro , kaygan tasarımı, güçlü performansı ve ana rakiplerini geride bırakan fiyat etiketi sayesinde incelememizde iyi bir puan aldı. Birkaç iyileştirmeye ihtiyacı var - en önemlisi, iyi ama harika olmayan kamera için - ancak bu amiral gemisi harika bir genel deneyim sunuyor. Arkadaşlarınızın iPhone'larından ve Galaxy telefonlarından biraz farklı olan üst düzey bir 5G telefonun peşindeyseniz, göz önünde bulundurmanız gereken sağlam bir seçenektir.